Nekretnine u Novi Beograd Blok 71
7
Aktivnih oglasa
€2.579
Prosečna cena/m²
€3.186
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (100%)Skupo (0%)
Oglasi
3.2k/3.2k€/m²
nekretnine
275.000 €
3.198 €/m²
Četvorosoban·86 m²·2/6 sprat
Pogledaj na:
3.3k/3.2k€/m²
nekretnine
179.000 €
3.255 €/m²
Dvosoban·55 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Novi Beograd Blok 71?
Prosečna cena kvadrata u Novi Beograd Blok 71, Beograd iznosi €2.579/m². Medijana cena je €3.186/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Beograd Blok 71?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Beograd Blok 71, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Novi Beograd Blok 71?
Od svih oglasa u Novi Beograd Blok 71: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 100% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Novi Beograd Blok 71?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Novi Beograd Blok 71 počinje od €22.000.
Sa kojih portala su oglasi za Novi Beograd Blok 71?
SviStanovi prikazuje oglase za Novi Beograd Blok 71 sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.