Nekretnine u Lipovačka šuma
7
Aktivnih oglasa
€1.544
Prosečna cena/m²
€1.553
Medijana cena/m²
Oglasi
1.4k/1.6k€/m²
nekretnine
160.000 €
1.379 €/m²
Trosoban·116 m²
Pogledaj na:
1.6k/1.6k€/m²
nekretnine
200.000 €
1.639 €/m²
Četvorosoban·122 m²
Pogledaj na:
1.1k/1.6k€/m²
nekretnine
249.000 €
1.097 €/m²
Petosoban·227 m²·Prizemlje
15min4min47min
Pogledaj na:
2k/1.6k€/m²
nekretnine
250.000 €
2.049 €/m²
Trosoban·122 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Lipovačka šuma?
Prosečna cena kvadrata u Lipovačka šuma, Beograd iznosi €1.544/m². Medijana cena je €1.553/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Lipovačka šuma?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Lipovačka šuma, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Lipovačka šuma?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Lipovačka šuma počinje od €160.000.
Sa kojih portala su oglasi za Lipovačka šuma?
SviStanovi prikazuje oglase za Lipovačka šuma sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.