Nekretnine u Gornjačka
1
Aktivnih oglasa
€3.551
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
213.070 €
3.551 €/m²
Dvosoban·60 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Gornjačka?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Gornjačka, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Gornjačka?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Gornjačka počinje od €213.070.
Sa kojih portala su oglasi za Gornjačka?
SviStanovi prikazuje oglase za Gornjačka sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.