Nekretnine u Đurđije Cvetić
1
Aktivnih oglasa
€1.444
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
260.000 €
1.444 €/m²
Četvorosoban·180 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Đurđije Cvetić?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Đurđije Cvetić, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Đurđije Cvetić?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Đurđije Cvetić počinje od €260.000.
Sa kojih portala su oglasi za Đurđije Cvetić?
SviStanovi prikazuje oglase za Đurđije Cvetić sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.