Nekretnine u Bulevar Arsenija Čarnojevića
1
Aktivnih oglasa
€3.471
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
413.000 €
3.471 €/m²
Četvorosoban·119 m²·7/11 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bulevar Arsenija Čarnojevića?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Bulevar Arsenija Čarnojevića, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bulevar Arsenija Čarnojevića?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bulevar Arsenija Čarnojevića počinje od €413.000.
Sa kojih portala su oglasi za Bulevar Arsenija Čarnojevića?
SviStanovi prikazuje oglase za Bulevar Arsenija Čarnojevića sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.