Nekretnine u Borča II
12
Aktivnih oglasa
€1.311
Prosečna cena/m²
€1.766
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
19%
64%
18%
Dobra cena (19%)Prosečna (64%)Skupo (18%)
Oglasi
1.1k/1.8k€/m²
nekretnine
244.000 €
1.075 €/m²
Petosoban·227 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
1.6k/1.8k€/m²
nekretnine
120.000 €
1.600 €/m²
Četvorosoban·75 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
1.5k/1.8k€/m²
nekretnine
125.000 €
1.453 €/m²
Trosoban·86 m²·1/2 sprat
5min3min3min
Pogledaj na:
2.1k/1.8k€/m²
nekretnine
62.000 €
2.138 €/m²
Jednosoban·29 m²·2/4 sprat
5min4min2min
Pogledaj na:
2k/1.8k€/m²
nekretnine
51.000 €
2.040 €/m²
Jednosoban·25 m²·Suteren
Pogledaj na:
nekretnine
400 €
11 €/m²
Jednosoban·35 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Borča II?
Prosečna cena kvadrata u Borča II, Beograd iznosi €1.311/m². Medijana cena je €1.766/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Borča II?
Trenutno ima 12 aktivnih oglasa za nekretnine u Borča II, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Borča II?
Od svih oglasa u Borča II: 19% ima dobru cenu (ispod medijane), 64% je oko proseka, a 18% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Borča II?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Borča II počinje od €51.000.
Sa kojih portala su oglasi za Borča II?
SviStanovi prikazuje oglase za Borča II sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.