Nekretnine u Bogoljuba Todorovića
1
Aktivnih oglasa
€3.056
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
550.000 €
3.056 €/m²
Petosoban·180 m²
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bogoljuba Todorovića?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Bogoljuba Todorovića, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bogoljuba Todorovića?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bogoljuba Todorovića počinje od €550.000.
Sa kojih portala su oglasi za Bogoljuba Todorovića?
SviStanovi prikazuje oglase za Bogoljuba Todorovića sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.