Nekretnine u Blok 6
3
Aktivnih oglasa
€3.770
Prosečna cena/m²
€3.750
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (100%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
nekretnine
487.087 €
3.750 €/m²
Četvorosoban·129.89 m²·3/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Blok 6?
Prosečna cena kvadrata u Blok 6, Beograd iznosi €3.770/m². Medijana cena je €3.750/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 6?
Trenutno ima 3 aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 6, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Blok 6?
Od svih oglasa u Blok 6: 100% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Blok 6?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Blok 6 počinje od €198.892.
Sa kojih portala su oglasi za Blok 6?
SviStanovi prikazuje oglase za Blok 6 sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.