Pronađeno
77.151
oglasa
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
470.000 €
2.284 €/m²
Četvorosoban
·
205.8 m²
Novi Sad
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
272.950 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
2.321 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
295.000 €
3.391 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.000 €
1.881 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.000 €
2.188 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.600 €
2.895 €/m²
Dvosoban
·
51.68 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
283.250 €
2.623 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/12 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
277.000 €
1.993 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
172.000 €
3.755 €/m²
Dvosoban
·
45.8 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
252.484 €
3.412 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.834 €
3.428 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
766.830 €
2.995 €/m²
Petosoban
·
256 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.000 €
3.762 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
276.000 €
3.506 €/m²
Trosoban
·
78.73 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
255.000 €
3.510 €/m²
Trosoban
·
72.64 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
214.500 €
3.501 €/m²
Trosoban
·
61.26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
335.000 €
1.971 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
243.000 €
2.730 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.700 €
2.574 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 3858
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam