Pronađeno
77.243
oglasa
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850.000 €
3.556 €/m²
Petosoban
·
239 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
179.000 €
2.672 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.050 €
3.502 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
2.131 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
2.956 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
247.200 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
244.400 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.950 €
2.653 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
273.290 €
2.603 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
151.710 €
2.662 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.800 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.450 €
2.701 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
104.900 €
2.690 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
186.320 €
2.700 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.950 €
2.726 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
117.930 €
2.743 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.930 €
2.710 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.460 €
2.832 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.560 €
2.734 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
188.690 €
2.735 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 3863
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam