Pronađeno
77.151
oglasa
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
3.589 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
283.250 €
3.113 €/m²
Petosoban
·
91 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
240.000 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
226.600 €
4.358 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
4.030 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.200 €
2.622 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.300 €
1.812 €/m²
Trosoban
·
41 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.000 €
1.610 €/m²
Petosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara nova
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.900 €
2.625 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
186.000 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
2.321 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
2.464 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
171.600 €
2.813 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
194.480 €
2.819 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.850 €
2.137 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
174.460 €
2.814 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
163.000 €
2.810 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
204.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 3858
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam