Pronađeno
908
4zida
40.000 €
182 €/m²
Dvosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
Pogledaj oglas →
367
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
367 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
2min
5min
5min
26min
Pogledaj oglas →
400
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
400 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
467 €/m²
Dvosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Tiganjica
Pogledaj oglas →
558
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
558 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
6min
3min
17min
Pogledaj oglas →
395
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
395 €/m²
220 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
219 €/m²
365 m²
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj oglas →
260
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
260 €/m²
250 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
289 €/m²
190 m²
Zrenjanin
›
Mihajlovo
14min
Pogledaj oglas →
767
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
767 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
162 €/m²
216 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
408 €/m²
6 soba
·
294 m²
Zrenjanin
›
Nova kolonija
Pogledaj oglas →
473
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
473 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
433
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
10 soba
·
300 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
509 €/m²
344 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
196 €/m²
204 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
945
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
945 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
6min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
776 €/m²
380 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
650
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
650 €/m²
100 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Aradac
4min
9min
7min
Pogledaj oglas →
556
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
556 €/m²
216 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 46
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam