Pronađeno
908
oglasa
Sačuvaj pretragu
239
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
239 €/m²
113 m²
Zrenjanin
›
Perlez
18min
Pogledaj oglas →
960
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
99 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
706 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
4zida
7.500 €
326 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
698
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
698 €/m²
Dvosoban
·
215 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
746
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
746 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
623
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
623 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
5min
2min
3min
30min
Pogledaj oglas →
486
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
486 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
500
/
345
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Zrenjanin
›
Botoš
Pogledaj oglas →
614
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
614 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Čenta
7min
18min
Pogledaj oglas →
424
/
534
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
424 €/m²
66 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
Pogledaj oglas →
442
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
442 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
495 €/m²
Četvorosoban
·
202 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
400
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
2min
1min
32min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.227 €/m²
163 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
298 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
6min
6min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
5min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
3.677 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
9min
1min
6min
35min
Pogledaj oglas →
528
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
528 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.600 €
497 €/m²
Trosoban
·
281 m²
Zrenjanin
8min
4min
5min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 46
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam