Pronađeno
25
4zida
100.000 €
495 €/m²
Četvorosoban
·
202 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
652 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
3min
6min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
863 €/m²
139 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.103 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.207 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
4min
2min
2min
18min
Pogledaj oglas →
667
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
667 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
897
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
897 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
1.172 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
1.772 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.579 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
6/8 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
8 €/m²
190 m²
4zida
280.000 €
417 €/m²
672 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.281 €/m²
64 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
983 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
983 €/m²
30 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
2.614 €/m²
306 m²
4zida
100.000 €
1.053 €/m²
95 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam