Pronađeno
38
oglasa
Sačuvaj pretragu
533
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
533 €/m²
8 soba
·
300 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
870
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
870 €/m²
92 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1.4k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.400 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
861
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
861 €/m²
180 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
7min
9min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
400 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.167 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
594 €/m²
143 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
10
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.460 €
5 €/m²
304 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
18
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
18 €/m²
60 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.160 €
6 €/m²
1100 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.044 €/m²
Trosoban
·
158 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.167 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
5 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
993
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
993 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
8min
12min
8min
30min
Pogledaj oglas →
1k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
1.045 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam