Pronađeno
38
oglasa
Sačuvaj pretragu
960
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
99 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
298 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
6min
6min
30min
Pogledaj oglas →
528
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
528 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
604 €/m²
Petosoban
·
452 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
7min
3min
3min
25min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
149 €/m²
Jednosoban
·
1540 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
3min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
433
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
433 €/m²
277 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
367
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
367 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
2min
5min
5min
26min
Pogledaj oglas →
556
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
556 €/m²
216 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
538
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
538 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
464
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
464 €/m²
194 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
7min
9min
31min
Pogledaj oglas →
426
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
426 €/m²
258 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
548
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
548 €/m²
219 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
1min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
1k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.005 €/m²
204 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.829 €/m²
41 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
19min
25min
47min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.200 €/m²
6 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
5min
16min
17min
39min
Pogledaj oglas →
909
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
909 €/m²
Petosoban
·
88 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
667
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
317
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
317 €/m²
Trosoban
·
268 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
7min
7min
34min
Pogledaj oglas →
634
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
634 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
8min
9min
33min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
764
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.447 €/m²
76 m²
·
3/9 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
2min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam