Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
10 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
636 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
870 €/m²
Petosoban
·
184 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
705 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
567 €/m²
Jednosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Širi centar