Pronađeno
18
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/9 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.753 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/8 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.122 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
2min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.098 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
1min
7min
6min
18min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
1min
7min
6min
18min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
4min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
1/7 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
5min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
4min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/7 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
1.064 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
7/8 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
824
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.000 €
824 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.235 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
1min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.042 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
3min
3min
1min
17min