Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
380
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
380 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Zrenjanin
›
Perlez
5min
6min
Pogledaj oglas →
417
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
417 €/m²
84 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
856
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
856 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Zrenjanin
›
Perlez
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
400 €/m²
600 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
502 €/m²
478 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
628 €/m²
478 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.667 €/m²
15 m²
Zrenjanin
›
Perlez
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300.000 €
163 €/m²
8000 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
667
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
667 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
599
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.900 €
599 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
538
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
538 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
44 €/m²
Četvorosoban
·
608 m²
Zrenjanin
›
Perlez
11min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam