Pronađeno
21
oglasa
Sačuvaj pretragu
746
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
746 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
442
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
442 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
422
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
422 €/m²
90 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
9min
3min
1min
35min
Pogledaj oglas →
464
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
464 €/m²
6 soba
·
140 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
1.3k
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.286 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
442
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.500 €
442 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
13min
7min
10min
Pogledaj oglas →
785
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
785 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
4min
8min
8min
35min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.103 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
9min
3min
1min
35min
Pogledaj oglas →
365
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
365 €/m²
178 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
347
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
347 €/m²
6 soba
·
150 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
5min
10min
10min
36min
Pogledaj oglas →
663
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
663 €/m²
83 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
367
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
367 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj na:
4zida
merkatonekretnine.rs
388
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
388 €/m²
Trosoban
·
129 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
6min
13min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
0.51 soba
·
90 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj na:
4zida
stefanovnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
632 €/m²
190 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
2min
3min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
364 €/m²
330 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
269 €/m²
182 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
542
/
461
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
542 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
11min
5min
2min
37min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam