Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
783
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
783 €/m²
Jednosoban
·
230 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
659
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
659 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
556
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
556 €/m²
178 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
970
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
970 €/m²
134 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
490
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
5min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.069 €/m²
Dvosoban
·
131 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
889
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
889 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
5min
7min
20min
Pogledaj oglas →
369
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
369 €/m²
187 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.063 €/m²
6 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.951 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.098 €/m²
4.5 soba
·
82 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.228 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.277 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.432 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
1min
4min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.912 €/m²
Petosoban
·
102 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.167 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.765 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
1min
4min
17min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.600 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
6min
6min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.189 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.239 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam