Pronađeno
54
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.227 €/m²
163 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
558
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
558 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
6min
3min
17min
Pogledaj oglas →
767
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
767 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
945
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
945 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
6min
6min
14min
Pogledaj oglas →
986
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
986 €/m²
213 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
7min
2min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
615.000 €
1.183 €/m²
Petosoban
·
520 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
692
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
692 €/m²
Četvorosoban
·
260 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.000 €
1.774 €/m²
234 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
983
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
983 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
2min
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.391 €/m²
115 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.604 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
3min
19min
Pogledaj oglas →
750
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
750 €/m²
7 soba
·
252 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
5min
5min
14min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.402 €/m²
82 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
1.647 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.700 €
1.350 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.676 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
3min
19min
25min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.533 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.618 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.814 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam