Pronađeno
31
4zida
165.000 €
458 €/m²
10 soba
·
360 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
473
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
473 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
433
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
10 soba
·
300 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.467 €/m²
75 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
1.063 €/m²
Jednosoban
·
302 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
833
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
300 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
2min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
645
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
645 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
357 €/m²
6 soba
·
350 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
528
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
528 €/m²
Trosoban
·
284 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
8min
6min
4min
14min
Pogledaj oglas →
811
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
811 €/m²
148 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
786
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
70 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
357
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
357 €/m²
7 soba
·
280 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
6min
12min
7min
16min
Pogledaj oglas →
324
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
324 €/m²
Petosoban
·
272 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
575
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
250 €/m²
420 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Gradnulica
2min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
250 €/m²
10 soba
·
320 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
500
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
500 €/m²
250 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
496
/
632
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
496 €/m²
Petosoban
·
242 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
400 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
459 €/m²
10 soba
·
390 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj na:
4zida
merkatonekretnine.rs
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam