Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
914
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
914 €/m²
Petosoban
·
186 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj na:
4zida
merkatonekretnine.rs
400
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
400 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
219 €/m²
365 m²
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj oglas →
115
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.500 €
115 €/m²
126 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
1.9k
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.940 €/m²
67 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
157
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
157 €/m²
Dvosoban
·
115 m²
Zrenjanin
›
Elemir
5min
8min
Pogledaj oglas →
857
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
857 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
400
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
400 €/m²
95 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
417
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
417 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
714
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
714 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Zrenjanin
›
Elemir
5min
17min
16min
44min
Pogledaj oglas →
250
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
250 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
155
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
155 €/m²
110 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
800
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
800 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
115
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
115 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
1k
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.045 €/m²
110 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
205
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
205 €/m²
220 m²
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj oglas →
237
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.500 €
237 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
721
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
721 €/m²
Petosoban
·
208 m²
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj oglas →
473
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
473 €/m²
275 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam