Pronađeno
11
4zida
220.000 €
580 €/m²
6 soba
·
379 m²
Zrenjanin
›
Ečka
Pogledaj oglas →
317
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
317 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Ečka
4min
11min
8min
Pogledaj oglas →
700
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
700 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Ečka
Pogledaj oglas →
440
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
440 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Ečka
10min
11min
8min
Pogledaj oglas →
300
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Ečka
10min
11min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
3.800 €/m²
Petosoban
·
25 m²
Zrenjanin
›
Ečka
5min
11min
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Zrenjanin
›
Ečka
5min
11min
8min
Pogledaj oglas →
781
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
781 €/m²
192 m²
Zrenjanin
›
Ečka
4min
11min
8min
Pogledaj oglas →
708
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
708 €/m²
106 m²
Zrenjanin
›
Ečka
19min
30min
29min
Pogledaj oglas →
568
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
568 €/m²
44 m²
Zrenjanin
›
Ečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
600 €/m²
700 m²
Zrenjanin
›
Ečka
4min
11min
8min