Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
954
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
954 €/m²
65 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
7min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.084 €/m²
83 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Duvanika
5min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
435
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
435 €/m²
230 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
5min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
833
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
3min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
588 €/m²
9 soba
·
400 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
Pogledaj oglas →
1.1k
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.111 €/m²
180 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
Pogledaj oglas →
489
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
3min
25min
Pogledaj oglas →
500
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
5min
5min
7min
36min
Pogledaj oglas →
1k
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.036 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
Pogledaj oglas →
462
/
518
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.500 €
462 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
7min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
809 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
879 €/m²
124 m²
4zida
150.000 €
714 €/m²
210 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Duvanika
3min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.029 €/m²
175 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Duvanika