Pronađeno
16
oglasa
Sačuvaj pretragu
850
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
850 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
337 €/m²
12 soba
·
594 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
568
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
568 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
6min
6min
22min
Pogledaj oglas →
920
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
920 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zrenjanin
›
Dolja
6min
5min
8min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
464 €/m²
560 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
542
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
542 €/m²
6 soba
·
249 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
5min
5min
20min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.817 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
778
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
778 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
673
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
673 €/m²
Trosoban
·
162 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.212 €/m²
165 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
694
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
694 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Dolja
5min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
667 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Dolja
4min
5min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.507 €/m²
73 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Dolja
5min
3min
6min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/9 sprat
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.160 €
6 €/m²
1100 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
merkatonekretnine.rs
43.900 €
1.254 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Zrenjanin
›
Dolja