Pronađeno
202
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.987 €
1.460 €/m²
Troiposoban
·
137 m²
·
5. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.112 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
981
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
981 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
778
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
778 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
6min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.609 €/m²
Jednoiposoban
·
23 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
800
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
800 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.127 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.012 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.241 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
615
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
615 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.700 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
6min
1min
6min
12min
Pogledaj oglas →
896
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
896 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
822
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
822 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.500 €
1.770 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Centar
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
923
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
923 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
763
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
763 €/m²
Trosoban
·
131 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.923 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 11
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam