Pronađeno
202
4zida
321.000 €
723 €/m²
Trosoban
·
444 m²
Zrenjanin
›
Centar
7min
5min
4min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.765 €/m²
204 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.721 €/m²
122 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.236 €/m²
178 m²
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
733
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
300 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
413
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
413 €/m²
240 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
400
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
400 €/m²
160 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
801
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
801 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
636
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
636 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
595 €/m²
504 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
855 €/m²
6 soba
·
351 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
1.991 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
932
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
932 €/m²
6 soba
·
161 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
6min
4min
21min
Pogledaj oglas →
828
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
828 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
1.056 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
704
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
704 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.957 €/m²
Dvosoban
·
23 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
622
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
622 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
700
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 11
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam