Pronađeno
202
oglasa
Sačuvaj pretragu
693
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
693 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
1min
6min
15min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.471 €/m²
170 m²
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
798
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
798 €/m²
6 soba
·
188 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
391.400 €
1.030 €/m²
Jednosoban
·
380 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
698
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
698 €/m²
Dvosoban
·
215 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.086 €/m²
175 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
1.063 €/m²
Petosoban
·
302 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
8min
8min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
498 €/m²
Petosoban
·
301 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
567
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
567 €/m²
Dvosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
509 €/m²
344 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
776 €/m²
380 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.125 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
747
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
747 €/m²
Trosoban
·
174 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
4.750 €/m²
7 soba
·
40 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
338
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
338 €/m²
Petosoban
·
266 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
360
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
360 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
514
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
514 €/m²
175 m²
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
586
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
586 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
677
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
677 €/m²
Četvorosoban
·
133 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
449 €/m²
7 soba
·
557 m²
Zrenjanin
›
Centar
5min
2min
5min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 11
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam