Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
409
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
409 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
614
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
614 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Čenta
7min
18min
Pogledaj oglas →
350
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
350 €/m²
6 soba
·
223 m²
Zrenjanin
›
Čenta
2min
10min
5min
Pogledaj oglas →
1k
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
605
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
605 €/m²
86 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
483 €/m²
869 m²
Zrenjanin
›
Čenta
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
194 €/m²
506 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Čenta
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
400 €/m²
450 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
444 €/m²
Dvosoban
·
450 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
241
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
241 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
467
/
467
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
467 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
390.000 €
433 €/m²
Jednosoban
·
900 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj na:
nekretnine