Pronađeno
11
4zida
150.000 €
728 €/m²
206 m²
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
400 €/m²
125 m²
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
413 €/m²
7 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.382 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/9 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
4min
1min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.500 €
1.196 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.219 €/m²
Troiposoban
·
105 m²
·
5. sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
963
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
963 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
4min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
3min
3min
1min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
2min
4min
1min
22min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.240 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
4min
4min
1min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića