Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
267
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
267 €/m²
6 soba
·
150 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
8min
11min
Pogledaj oglas →
188
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
188 €/m²
85 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
3min
Pogledaj oglas →
347
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
347 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
Pogledaj oglas →
226
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
226 €/m²
124 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
3min
Pogledaj oglas →
560
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
560 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
Pogledaj oglas →
227
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
227 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
11min
11min
Pogledaj oglas →
507
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
507 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
4min
13min
Pogledaj oglas →
256
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
256 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
4min