Pronađeno
88
4zida
160.000 €
516 €/m²
Četvorosoban
·
310 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
9min
38min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.178 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
2min
39min
Pogledaj oglas →
504
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
504 €/m²
Petosoban
·
236 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
500
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
399 €/m²
Petosoban
·
351 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
7min
4min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
805 €/m²
7 soba
·
348 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
839
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
839 €/m²
143 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
938
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
872
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
872 €/m²
Četvorosoban
·
172 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
merkatonekretnine.rs
1.3k
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
8min
3min
40min
Pogledaj oglas →
478
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
478 €/m²
90 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
2k
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
5min
43min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
915
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.083 €/m²
108 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.533 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/9 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
2min
3min
1min
27min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.089 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
5. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.000 €
1.802 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
1.805 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
4min
2min
27min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.218 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.807 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.600 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam