Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
260
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
260 €/m²
250 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
650
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
650 €/m²
100 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Aradac
4min
9min
7min
Pogledaj oglas →
224
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
224 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
307
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
307 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
489
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
850
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
850 €/m²
6 soba
·
100 m²
Zrenjanin
›
Aradac
11min
8min
15min
Pogledaj oglas →
152
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
152 €/m²
171 m²
Zrenjanin
›
Aradac
19min
30min
29min
Pogledaj oglas →
476
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
476 €/m²
42 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
282
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
282 €/m²
6 soba
·
149 m²
Zrenjanin
›
Aradac
4min
17min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
163 €/m²
520 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Aradac
10min
7min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
284 €/m²
511 m²
4zida
17.000 €
340 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
1.250 €/m²
24 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Aradac
4min
9min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
437 €/m²
Petosoban
·
183 m²
4zida
40.000 €
85 €/m²
Četvorosoban
·
470 m²
Zrenjanin
›
Aradac