Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
625
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
625 €/m²
8 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.000 €
769 €/m²
6 soba
·
540 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
1.7k
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.600 €
1.656 €/m²
103 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
628
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
628 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
945
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
945 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
844
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
844 €/m²
224 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
887
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
887 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
6min
2min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.268 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
855
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
855 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.429 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
5min
2min
4min
9min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
5min
8min
4min
11min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.800 €
1.654 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
5min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.700 €
1.300 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.753 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.218 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
5min
2min
1min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.384 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
987
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
987 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.113 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.190 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam