Pronađeno
50
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
88.000 €
1.205 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.000 €
1.613 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
1.500 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.500 €
1.538 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1. sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.000 €
2.309 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/7 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.857 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
1.458 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
59.775 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
39.85 m²
·
3/4 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam