Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.297 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Zlatibor
›
Kamalj
8min
6min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
2.216 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
Kamalj
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.022 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
Zlatibor
›
Kamalj
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.892 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/6 sprat
Zlatibor
›
Kamalj
8min
5min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.000 €
1.795 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
Zlatibor
›
Kamalj
Pogledaj na:
nekretnine