Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.679 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.051 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
2.725 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
3.222 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
4/7 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
2.023 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
1.462 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/5 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
3.150 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
6min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.900 €
2.052 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500.000 €
1.366 €/m²
13 soba
·
366 m²
Zlatibor
›
Đurkovac
7min
5min
16min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam