Pronađeno
4
4zida
21.500 €
87 €/m²
10 soba
·
248 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
355 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
348 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
388 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
7min
8min
44min