Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
222
/
222
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
222 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Žitište
›
Čestereg
10min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
merkatonekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
247 €/m²
Trosoban
·
215 m²
Žitište
›
Torak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
174 €/m²
Petosoban
·
161 m²
Žitište
›
Torak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.500 €
87 €/m²
10 soba
·
248 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
648
/
222
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
648 €/m²
54 m²
Žitište
›
Čestereg
7min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
658 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
355 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
317 €/m²
123 m²
Žitište
›
Banatsko Karađorđevo
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
236 €/m²
890 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
458 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Žitište
›
Srpski Itebej
9min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
348 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
210 €/m²
221 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
411 €/m²
158 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
194
/
222
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
194 €/m²
6 soba
·
180 m²
Žitište
›
Čestereg
7min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
766 €/m²
9 soba
·
111 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
396 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Žitište
›
Banatski Dvor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
388 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Žitište
›
Ravni Topolovac
7min
8min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
221 €/m²
104 m²
Žitište
›
Srpski Itebej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
403 €/m²
236 m²
Žitište
›
Torak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
145 €/m²
310 m²
Žitište
›
Torak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam