Pronađeno
65
4zida
135.000 €
3.140 €/m²
6 soba
·
43 m²
Zaječar
›
Vlačić
4min
2min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
309 €/m²
Trosoban
·
68 m²
Zaječar
8min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
203 €/m²
8 soba
·
320 m²
Zaječar
›
Lubničko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
488 €/m²
8 soba
·
1128 m²
Zaječar
›
Grljan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350.000 €
1.534 €/m²
880 m²
·
2. sprat
Zaječar
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam