Pronađeno
65
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.404 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
4zida
74.000 €
1.480 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.023 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
Zaječar
4min
4min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
973 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
Suteren
Zaječar
4min
3min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
1.308 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Zaječar
›
Dva Brata
7min
5min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.481 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
4/8 sprat
Zaječar
›
Kraljevica
8min
1min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.800 €
1.085 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Zaječar
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.444 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/10 sprat
Zaječar
7min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
35 m²
·
Suteren
Zaječar
›
Centar
4min
1min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.000 €/m²
7 soba
·
97 m²
Zaječar
›
Beli Breg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
430 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Zaječar
›
Beli Breg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.136 €/m²
6 soba
·
22 m²
Zaječar
4min
3min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
667 €/m²
8 soba
·
270 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
71.000 €
1.449 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/4 sprat
Zaječar
›
Popova plaža
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
9/9 sprat
Zaječar
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
29 €/m²
5766 m²
Zaječar
›
Popova plaža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
468 €/m²
363 m²
Zaječar
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.900 €
3.997 €/m²
Petosoban
·
30 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam