Pronađeno
16
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500.000 €
2.083 €/m²
1200 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
2.4k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.440 €
2.420 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
571
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
571 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.239 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
529
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
529 €/m²
140 m²
·
1/1 sprat
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
1.8k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
1.820 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
2.2k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
2.197 €/m²
61 m²
·
Prizemlje
Žabalj
›
Čurug
4min
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.007 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
967
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
967 €/m²
8 soba
·
90 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
12min
Pogledaj oglas →
450
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.930 €
450 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
802
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Žabalj
›
Čurug
13min
14min
Pogledaj oglas →
658
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
658 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
3.7k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
560.000 €
3.733 €/m²
Troiposoban
·
150 m²
·
Suteren
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
891
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.310 €
891 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
15min
Pogledaj oglas →
474
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
474 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
725
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.350 €
725 €/m²
Petosoban
·
206 m²
Žabalj
›
Čurug