Pronađeno
59
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
331 €/m²
1057 m²
Žabalj
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500.000 €
2.083 €/m²
1200 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
2.4k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.440 €
2.420 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.266 €/m²
Jednosoban
·
100 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
571
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
571 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
367 €/m²
8 soba
·
435 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
1.335 €/m²
Trosoban
·
54 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
658 €/m²
281 m²
Žabalj
5min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.239 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
529
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
529 €/m²
140 m²
·
1/1 sprat
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
660 €/m²
6 soba
·
281 m²
Žabalj
5min
8min
Pogledaj oglas →
929
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
884
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.650 €
884 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.401 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Žabalj
10min
9min
Pogledaj oglas →
600
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.364 €/m²
Petosoban
·
99 m²
Žabalj
›
Gospođinci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
1.820 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
2.2k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
2.197 €/m²
61 m²
·
Prizemlje
Žabalj
›
Čurug
4min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.083 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Žabalj
5min
4min
Pogledaj oglas →
1k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.007 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam