Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
344 €/m²
160 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.500 €
1.350 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
694
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
694 €/m²
Dvosoban
·
108 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
563
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
45.000 €
563 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč