Pronađeno
5
4zida
168.000 €
1.120 €/m²
10 soba
·
150 m²
Veliko Gradište
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.212 €/m²
113 m²
Veliko Gradište
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Veliko Gradište
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
725 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Veliko Gradište
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
179.000 €
1.234 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Veliko Gradište
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam