Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
18.000 €
150 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Velika Plana, okolina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
21.000 €
375 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Velika Plana, okolina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
30.000 €
652 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Velika Plana, okolina
›
Radovanje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
37.000 €
740 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Velika Plana, okolina