Pronađeno
85
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
500 €
3 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
550 €
2 €/m²
6 soba
·
250 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
970 €
14 €/m²
Jednosoban
·
71 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
3.500 €
17 €/m²
Trosoban
·
210 m²
·
Prizemlje
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
250 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Velika Plana
›
Rakinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
35.000 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
48.000 €
1.200 €/m²
40 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
49.000 €
980 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
50.900 €
893 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
53.000 €
250 €/m²
212 m²
·
Suteren
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.279 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Velika Plana
4min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
58.500 €
552 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
64.000 €
1.123 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
67.900 €
970 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
71.000 €
1.092 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
73.000 €
477 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
·
Prizemlje
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
78.000 €
394 €/m²
Četvorosoban
·
198 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
89.000 €
1.413 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
90.000 €
369 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
105.900 €
990 €/m²
Dvosoban
·
107 m²
Velika Plana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam