Pronađeno
9
4zida
111.000 €
245 €/m²
453 m²
Varvarin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Varvarin
›
Varvarin Selo
11min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
528 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Varvarin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
288 €/m²
6 soba
·
400 m²
Varvarin
›
Rasadnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
625 €/m²
400 m²
Varvarin
4min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.509 €/m²
106 m²
Varvarin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
93 €/m²
1500 m²
·
1/3 sprat
Varvarin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
309 €/m²
81 m²
·
Suteren
Varvarin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
186 €/m²
1725 m²
Varvarin
›
Centar